Ivanāns atkal spēlē, "Heat" uzvar viesos

Amerikas Hokeja līgas čempionātā atkal laukumā devies latviešu uzbrucējs Raitis Ivanāns, kura pārstāvētā komanda Abotsfordas "Heat" izbraukumā pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēja Čikāgas "Wolves".

"Heat" nesekmīgi iesāka spēli, pirmās trešdaļas gaitā nonākot iedzinēju lomā ar 0:2, tomēr nākamajās 20 minūtēs spēja atspēlēties un panākt līdzsvaru. Pēcspēles metienu sērijā uzvaru nodrošināja Pola Bīrona precīzais metiens.

Raitis Ivanāns aizvadīja pirmo spēli kopš 20.novembra. Viņš divreiz meta pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šogad Ivanāns aizvadījis vien astoņus mačus, atzīmējoties ar diviem (1+1) rezultativitātes punktiem.

Citā spēlē Adirondakas "Phantoms", spēlējot bez Oskara Bārtuļa, kam ir neliels savainojums, izbraukumā ar 5:1 apspēlēja Norfolkas "Admirals".