Daugaviņam otrie vārti NHL, "Senators" uzvar

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā veiksmīgi turpina spēlēt latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš, kurš aizvadītajā naktī guva vārtus, palīdzot savam klubam Otavas "Senators" izbraukumā ar 5:2 pieveikt Edmontonas "Oilers".

"Senators" hokejisti veiksmīgi aizvadīja pirmo trešdaļu, kad guva trīs bezatbildes vārtus. Astotajā minūtē Kolins Grīnings atklāja spēles rezultātu, bet tikai deviņas sekundes vēlāk Kaspars Daugaviņš ar negaidītu un asu metienu pārsteidza pretinieku vārtsargu, panākot jau 2:0. Perioda beigās Milans Mihaleks guva trešos vārtus Otavai.

Otrā perioda sākumā "Oilers" mazākumā vienus vārtus atguva, taču "Senators" piecarpus minūtes vēlāk atjaunoja triju vārtu pārsvaru, bet trešās trešdaļas ievadā Zenons Konopka panāca jau 5:1 viesu labā. Nepilnu minūti līdz mača beigām mājinieki vairākumā samazināja rezultātu līdz 5:2.

Kaspars Daugaviņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 10 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, realizējot savu iespēju, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un zaudēja vienā iemetienā. Spēli Daugaviņš noslēdza ar lietderības koeficientu +1. "Senators" rindās šajā sezonā 11 spēlēs Kaspars guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Citā spēlē Vinipegas "Jets" savā laukumā ar 4:1 apspēlēja Vašingtonas "Capitals" komandu. Uzvarētāju rindās aizsargs Artūrs Kulda laukumā pavadīja 14 minūtes un 43 sekundes, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus metienus, nopelnīja divas soda minūtes, bet spēli noslēdza ar lietderības koeficientu +1.