Daugaviņš svin uzvaru, Bārtulim liels spēles laiks

Aizvadītajā naktī NHL pārbaudes spēles aizvadīja gan Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators", gan arī Oskara Bārtuļa Filadelfijas "Flyers". Kamēr "Senators" ar 2:1 pagarinājumā uzvarēja Bostonas "Bruins", "Flyers" atkārtoti tikās ar Toronto "Maple Leafs" vienību, zaudējot ar 2:4.

Otavā spēle visās tās garumā bija spraiga, un pārliecinoši bija arī abu komandu vārtsargi. Rezultātu otrā perioda astotajā minūtē bostoniešu labā atklāja Bleiks Makdermids, taču vien minūti vēlāk rezultāti ar precīzu plaukstas metienu izlīdzināja Braiens Lī. Mača pamatlaikā uzvarētāju neizdevās noskaidrot, taču papildlaika ceturtajā minūtē vārtus otaviešu labā guva 18 gadus vecais zviedru uzbrucējs Mika Zibanejads.

Kaspars Daugaviņš laukumā pavadīja 16:59 minūtes, to laikā izdarot vienu metienu pa Tukas Raska sargātajiem vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu, kā arī izdarot trīs spēka paņēmienus. "Senators" galvenais treneris Pols Maklīns Daugaviņu laukumā sūtija gan vairākumos, gan mazākumos.

Bārtuļa "Flyers" savā laukumā piekāpjas "Maple Leafs"

Jau mača pirmajā periodā vadībā izvirzījās laukuma viesi, otrajā periodā savu pārsvaru vien dubultojot. Lai gan otrā perioda izskaņā pirmos vārtus "Flyers" labā guva Tomāšs Hika, trešā perioda ievadā Džo Kolborns vēlreiz panāca divu vārtu pārsvaru. Vien divas minūtes pirms pamatlaika beigām 2:3 panāca Ēriks Gustafsons, taču 15 sekundes pirms mača beigām ripu jau tukšos vārtos raidīja "Maple Leafs" hokejisti, tādējādi panākot izšķirošo 4:2.

Jau otro spēli pēc kārtas Bārtulis laukumā spēlēja ilgāk nekā 20 minūtes, šoreiz 20:45 minūšu laikā izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Ja iepriekšējā spēlē Oskars uz laukuma pavadīja visilgāko laiku starp visiem "Flyers" hokejistiem, šajā spēlē Bārtulis aizvadīja visilgāko laiku(nepilnas sešas minūtes), spēlējot mazākumā. Tiesa, ilgāk par Bārtuli laukumā šonakt atradās vienīgi Breidons Koburns un Andrejs Meszārošs.