Sotnieks diskvalificēts uz trīs spēlēm

 

Šodien Kontinentālās hokeja līgas Disciplinārā komiteja pieņēmusi lēmumu uz trīs spēlēm diskvalificēt Rīgas ''Dinamo'' aizsargu Kristapu Sotnieku, kurš vakardienas spēlē savainoja Kazaņas ''Ak Bars'' spēlētāju.

Ceturtās sezonas pirmā spēle Kristapam Sotniekam beidzās ātri - jau 9. minūtē viņš saņēma noraidījumu līdz spēles beigām un devās uz ģērbtuvēm. No viņa sitiena ar celi cieta Kazaņas ''Ak Bars'' hokejists Vadims Homickis, un, kā izteicies ''Ak Bars'' galvenais treneris Vladimirs Krikunovs, viņam bez hokeja nāksies pavadīt vismas sešas nedēļas.

Tāpat pēc spēles Krikunovs apgalvoja, ka klubs centīsies panākt Sotnieka diskvalificēšanu par tīšo pretinieka savainošanu. Pretējās domās bija Rīgas ''Dinamo'', norādot, ka aizsargam nav bijuši nodomi traumēt pretspēlētāju un situācija atrisinājusies neveiksmīgi Homickim.

Diemžēl līgas Disciplinārā komiteja, izvērtējot epizodes ierakstu, pieņēmusi lēmumu Sotnieku diskvalificēt uz nākamajām trīs spēlēm. Tādējādi viņam būs jāizlaiž rītdien gaidāmā spēle pret Mitišču ''Atlant'', kā arī pirmās divas rīdzinieku mājas spēles - 19. septembrī pret Maskavas CSKA un divas dienas vēlāk pret Minskas ''Dinamo''.

Šobrīd līgas rupjāko hokejistu galvgalī ar 25 soda minūtēm atrodas tieši Sotnieks. Jāatgādina, ka pirmajā izbraukuma tūrē ''Dinamo'' devās ar deviņiem aizsargiem ierindā, tāpēc rīt spēlēt, visticamāk, nāksies kādam no brāļiem Rēdlihiem - Jēkabam vai Krišjānim.