Veiksmes trūkums Latvijai. Centību gan nevar pārmest. Turnīrs kopumā labāks Norvēģijai. Nākotnē jāuzlabo mūsu uzbrucēju spējas gūt vārtus, kas jau ir ilgstoši mūsu problēma.
Varbūt tomēr meistarības trūkums?
Komentāri: Latvija zaudē Norvēģijai ar rezultātu 0:2; pusfināls mūsējiem iet secen
Veiksmes trūkums Latvijai. Centību gan nevar pārmest. Turnīrs kopumā labāks Norvēģijai. Nākotnē jāuzlabo mūsu uzbrucēju spējas gūt vārtus, kas jau ir ilgstoši mūsu problēma.
Varbūt tomēr meistarības trūkums?
Komentēt