Komentāri: Latvija zaudē Norvēģijai ar rezultātu 0:2; pusfināls mūsējiem iet secen

Veiksmes trūkums Latvijai. Centību gan nevar pārmest. Turnīrs kopumā labāks Norvēģijai. Nākotnē jāuzlabo mūsu uzbrucēju spējas gūt vārtus, kas jau ir ilgstoši mūsu problēma.

29.mai Atbildēt

Varbūt tomēr meistarības trūkums?

29.mai Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt