Bārtulis atgriežas, "Flyers" turpina uzvarēt

Trešo spēli šosezon Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) aizvadījis Oskars Bārtulis, palīdzot Filadelfijas "Flyers" ar 3:2 pieveikt Karolīnas "Hurricanes". Latvijas aizsargs maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Flyers" labā divus vārtus, tai skaitā arī uzvaras, guva Skots Hārtnels, kuram abos gadījumos asistēja Džefs Kārters. Filadelfijai 4. uzvara pēc kārtas, "Flyers" ar 15 punktiem 12 mačos ieņem 3. vietu Austrumu konferencē. Tikpat punktu arī Tampabejai un Monreālai. Nākamais mačs Filadelfijai ceturtdien pret Ņujorkas "Rangers". "Flyers" sastāvā šodien debitēja 20 gadus vecais kanādiešu uzbrucējs Eriks Velvuds, nospēlējot nepilnas 14 minūtes. Viņam negatīvs lietderības koeficients -1 un seši metieni pa vārtiem.

Oskars Bārtulis, kurš "Flyers" sastāvā nebija spēlējis kopš 7. oktobra, aizvadīja tikai trešo spēli šosezon NHL. Latvijas aizsargam nospēlētajās 15 minūtēs un 23 sekundēs neitrāls lietderības koeficients, viens nerezultatīvs metiens pa pretinieku vārtiem, kā arī divi bloķēti metieni.

Aizvadītajā naktī izspēlētās vēl divas spēles. Kārtējo zaudējumu Ņūdžersijas "Devils" sagādāja Vankūveras "Canucks" – 3:0. Roberto Lungo atvairīja visus 30 "Devils" metienus. Ņujorkas "Rangers" ar 3:2 pieveica Čikāgas "Blackhawks". Uzvarētāju labā divus vārtus guva Brendons Dubinskis.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.