Rīgas "Dinamo" atkal pārtrauc sadarbību ar krievu hokejistu Žerdevu

© F64

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas ''Dinamo'' savā mājaslapā ziņo, ka ir pieņemts lēmums pārtraukt sadarbību ar 33 gadus veco Krievijas hokejistu Nikolaju Žerdevu.

Žerdevs šosezon laukumā devās 18 KHL regulārā čempionāta spēlēs, guva trīs vārtus, atdeva divas rezultatīvas piespēles, nopelnīja četras soda minūtes un lietderības koeficientu mīnus seši, vidēji laukumā pavadot 13:53 minūtes. Spēlējis Nikolajs nebija kopš 18. decembra.

Novembra otrajā pusē ''Dinamo'' vadība jau bija pieņēmusi lēmumu pārtraukt līgumu ar Žerdevu, jo sportists bija pārkāpis režīmu. Toreiz Žerdevs atvainojās kluba vadībai, un abas puses sadarbību nolēma turpināt.

Kijevā dzimušo Krievijas hokejistu 2003. gadā Nacionālās hokeja līgas draftā ar kopējo ceturto numuru izvēlējās Kolumbusas ''Blue Jackets''. Vairākas sezonas Žerdevs NHL demonstrēja rezultatīvu sniegumu, bet labākā bija 2007./2008. gada sezona Kolumbusas rindās - 82 spēlēs 26 vārti un 35 rezultatīvas piespēles.

Pēdējās sezonās Žerdevs bija pārstāvējis dažādas Krievijas komandas Kontinentālajā hokeja līgā. Jāpiemin, ka karjeras laikā Krievijas izlases sastāvā Žerdevs divas reizes ir kļuvis par pasaules čempionu. Tāpat Žerdevam ir arī U20 pasaules čempionāta zelts un U18 sudrabs.

Sports

Šodien, 29.jūlijā Francijā, olimpiskajā Šateru šautuvē Eiropas čempionātā Lauris Strautmanis ar atkārtotu Eiropas rekordu - 583 punkti, izcīnīja zelta medaļu šaušanā ar mazkalibra pistoli 25 m distancē pa mērķi ar melno apli (t.i. 4 piecu šāvienu sērijas, katrai sērijai laiks 150 sekundes; 4 piecu šāvienu sērijas, katrai sērijai laiks 20 sekundes; 4 piecu šāvienu sērijas, katrai sērijai laiks 10 sekundes). Ernests Erbs ar 558 bija 16.vietā, Rihards Zorge ar 557 punktiem – 19.vietā, bet Emīls Vasermanis ierindojās 28.vietā ar sašautiem 552 punktiem, informē Latvijas Šaušanas federācija.

Svarīgākais