Krievija apspēlē Kazahstānu

© Scanpix/AP

Šodien pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē otro uzvaru izcīnīja esošie pasaules čempioni Krievijas hokejisti, kas ar 4:1 apspēlēja Kazahstānu, tādejādi nodrošinot vietu turnīra nākamajā kārtā.

Rezultātu pirmās trešdaļas vidū atklāja krievu spožākā zvaigzne Aleksandrs Ovečkins, tomēr pirmajās divdesmit minūtēs tie izrādījās vienīgie vārti. Jāpiebilst, ka kazahi pa krievu vārtiem meta gandrīz tikpat daudz cik krievi pa kazahu, tomēr – bez sekmēm.

Uzbrukuma jaudu Krievijas hokejisti vēl nedaudz palielināja otrajā trešdaļā, tās sākumā dubultojot savu pārsvaru – 2:0. Savas izdevības bija arī Kazahstānai, taču Krievijas vārtos Jeromenko darbojās nekļūdīgi. Neilgi pirms trešdaļas beigām krievi guva arī trešos vārtus – precīzs bija Sjomins, kurš tādejādi nopelnīja trešo rezultativitātes punktu šajā mačā.

Trešajā trešdaļā krievi savu pārsvaru palielināja jau līdz 4:0, tomēr Jeromenko neizdevās nostāvēt sausā – neilgi pirms mača beigām pie goda vārtiem izdevās tikt arī kazahiem. Līdz ar to mačs noslēdzās ar Krievijas uzvaru ar 4:1.

Pasaules čempionāts, A apakšgrupa

Krievija – Kazahstāna 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Vārti: 10:20 1:0 Ovečkins (Sjomins, Fjodorovs), 20:42 2:0 Kovaļčuks (Sjomins), 37:55 3:0 Sjomins, 43:22 4:0 Grebeškovs (Afinogenovs, Kuļemins), 57:59 4:1 Dudarevs (Šafronovs).

Vārtsargi: Jeromenko – Jeremejevs

Metieni: 29-19

Soda minūtes: 6-10