"Flyers" un "Canadiens" nepadodas

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu turnīru Austrumu konferencē spējušas pagarināt Filadelfijas ''Flyers'' un Monreālas ''Canadiens'', kas aizvadītajā naktī pārspēja attiecīgi Bostonas ''Bruins'' un Pitsburgas ''Penguins''.

''Flyers'' mačā Bostonā izvirzījās vadībā jau septītajā minūtē, kad ar tālu metienu izcēlās Ville Leino. Otrajā periodā Filadelfijai notika piespiedu vārtsargu maiņa. Ceļgala savainojumu guvušā Braiena Bušē vietā stājās Maikls Leitons, kurš savos vārtos neielaida nevienu ripu, atvairot visus 14 ''Bruins'' metienus. Viņam pirmais mačs pāris mēnešu laikā.

''Flyers'' otrajā periodā guva vēl divus vārtus, ieliekot pamatus uzvarai. 12. minūtē acīgākais pie vārtu stabiņa bija Skots Hārtnels, gūstot savus pirmos vārtus izslēgšanas spēlēs, bet 18. minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Simons Gaņjē. Tas pats Gaņjē 4. periodā guva savus otros un komandas ceturtos vārtus, pieliekot punktu ''Bruins'' sagrāvei - 4:0.

Latvijas aizsargs Oskars Bārtulis, kā ierasts, ''Flyers'' sastāvā netika. Rezultāts sērijā 3:2 ''Bruins'' labā, nākamais mačs trešdienas vakarā Filadelfijā.

Sports

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.