Kulda un "Wolves" uzvar, būs septītā spēle

Šonakt Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas otrās kārtas sestajā spēlē latviešu aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētais klubs Čikāgas "Wolves" savā laukumā ar 2:0 apspēlēja Teksasas "Stars", sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu – 3:3.

Spēles rezultāts tika atklāts 13. minūtē, kad ar vārtu guvumu izcēlās Entonijs Stjuarts. Minimāls pārsvars saglabājās līdz pat trešajai trešdaļai, kad mājinieku pārsvaru dubultoja Džoejs Krabs – 2:0. Atlikušajā laikā "vilki" pārsvaru nosargāja, izcīnot uzvaru. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts tagad kļuvis 3:3, bet izšķirošā septītā spēle notiks 12. maija rītā (pēc Latvijas laika) Čikāgā.

Artūrs Kulda izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. 13 play off spēlēs šosezon Artūram pieci rezultativitātes punkti (1+4), 31 metiens pa pretinieku vārtiem, sešas soda minūtes un lietderības koeficients mīnus četri.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.