Otrdiena, 21.maijs

redeem Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

arrow_right_alt Sports \ Hokejs

LHF turpinās darbu Lipmanam piederošajā ēkā

© F64

Latvijas Hokeja federācija (LHF) pagaidām turpinās Rīgā, Raunas ielas namā ar 23. numuru, sarunā ar portālu Sportacentrs.com šodien pastāstīja LHF valdes loceklis Viesturs Koziols, noliedzot kuluāros izskanējušās runas, ka Lipmans federācijas darbiniekus šorīt esot atstājis aiz durvīm.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā piektdienā "Volvo SC" ledus halles jaunajā kompleksā norisinājās Latvijas Hokeja federācijas ikgadējais kongress, kurā no troņa gāzts līdzšinējais prezidents Kirovs Lipmans, bet par jauno Latvijas hokeja vadītāju tika iebalsots Aigars Kalvītis. Kalvītis valdei izvirzīja Valentīnu Bļugeru, Ralfu Bukartu, Viesturu Koziolu, Edgaru Jansonu, Armandu Šteinbergu un Māri Martinsonu. Šādā sastāvā tā arī tika apstiprināta.

Kā šodien atklāja viens no jaunās valdes locekļiemViesturs Koziols, tad valde šodien aizvadījusi pirmo sēdi. Tā gan bijusi telefoniska, jo vairāki tās locekļi šobrīd atrodas ārzemēs. Koziols sola, ka tuvākajā laikā sekos plašāka informācija par valdes sēdē lemto. “Telefonam baterija šodien beidzās jau divu ar pusi stundu laikā,” pirmo darba dienu īsi raksturo Koziols. “Pilnā sastāvā valde kopā sanāks jau jaunnedēļ, kad mājās no komandējumiem ārzemēs būs visi tās locekļi,” teica Koziols, piebilstot, ka arī valdes locekļu atbildības virzieni tiks skatīti šajā valdes sēdē.

Lai gan kuluāros nedēļas nogalē klīda runas, ka Lipmans LHF gatavojas izlikt no Raunas ielas nama, Koziols šīs baumas noliedz. “Domāju, ka viss būs kārtībā, šobrīd negribu šo situāciju pārāk saasināt. Cilvēki iet uz darbu un strādā, ārā mūs neviens nedzen, kaut gan tādas runas dzirdēju. Turpināsim darbu Raunas ielas mājā, kamēr nebūs atrastas jaunas biroja telpas,” situāciju, kas saistīta ar federācijas mājvietu komentēja Koziols. Arī no darbiniekiem, kuri strādāja Lipmana vadībā, uzreiz neviens netiks atlaisti. “Nevienu ārā nemetam, nevienu! Visi tie, kuri gribēs godprātīgi strādāt, paliks. Iespējams, pārskatīsim kādam amatus un atbildības sfēras, bet uz ielas nevienu nemetīsim,” skaidro Koziols.

Kirovs Lipmans tikmēr sarunā ar “Latvijas Avīzi” jautājumu par Raunas ielas māju komentē īsi: “Ar spēku nevienu nedzīšu ārā, taču mēnešiem negaidīšu. Turpmāk tur dzīvos mans dēls, kurš līdz šim mitinājās divistabu dzīvoklī.”