Skrastiņam 11. piespēle un pārliecinoša uzvara

Aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš atdeva rezultatīvu piespēli Dalasas "Stars" savā laukumā uzvarā pār Sanhose "Sharks" ar rezultātu 8:2.

Dalasieši jau pirmajā trešdaļā skaitliskajā vairākumā atklaja rezultātu bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Skrastiņš asistēja Tobijam Petersenam, kurš panāca 2:0. Tam sekoja vēl trīs vārti Teksasas komandas izpildījuma īsa laikā, bet trešdaļas noslēgumā "haizivis" vienus vārtus atguva (1:4). Trešā trešdaļa iesākās ar vēl vienu vārtu atgūšanu bet sam atkal sekoja dalasiešu uguņošana - četri vārti deviņu minūšu laikā, un mača beigu signālam skanot, tablo vēstīja 8:2 "Stars" labā.

Aizsargs Kārlis Skrastiņš laukumā pavadīja precīzi 22 minūtes, to laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu, kas tika bloķēts, reizi kļūdījās, izdarīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu (+1). Šajā sezonā Skrastiņam jau 13 rezultativitātes punkti - divi vārti un 11 piespēles.

Citā mačā aizsargs Oskars Bārtulis palika malā Filadelfijas "Flyers" zaudējumā pret Nešvilas "Predators" pēcmača metienu sērijā ar rezultātu 3:4.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.