"Flyers" uzvar, Bārtulis vēl nespēlē

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā aizvadītajā naktī uzvaru izcīnīja aizsarga Oskara Bārtuļa klubs Filadelfijas "Flyers", pārspējot Toronto "Maple Leafs" taču Bārtulis arī šajā spēlē savainojuma dēļ nepiedalījās.

Pirmās trešdaļas 14. minūtē Džefs Kārters guva savus 30. vārtus šajā sezonā, izvirzot "Flyers" vadībā ar 1:0. Otrā perioda sākumā "Maple Leafs" panāca izlīdzinājumu, taču Filadelfijas hokejisti lieliski aizvadīja trešdaļas beigas, pusotras minūtes laikā gūstot divus vārtus – vispirms precīzs bija Saimons Ganjē, pēc tam – Denijs Brīrs.

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis, kurš pirms neilga laika guva cirkšņa savainojumu un izlaidis vairākas spēles, nepiedalījās arī šajā mačā. Paredzams, ka latvietis laukumā atgriezīsies komandas nākamajā spēlē.

Citā mačā ar "hat trick" izcēlās Džeroms Iginla, palīdzot savai komandai Kalgari "Flames" viesos ar 5:2 apspēlēt Minesotas "Wild". Iginla guva komandas pēdējos trīs vārtus, pēdējo ripu iemetot jau tukšos vārtos.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.