Skrastiņa "Stars" uzvara Dalasā

Pie uzvaras aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) tika latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas "Stars", kas mājās ar rezultātu 4:3 apspēlēja Minesotas "Wild" hokejistus.

Dalasieši ļoti veiksmīgi aizvadīja mača pirmo daļu, 35 minūtēs sametot četrus bezatbildes vārtus. Trīs no tiem otrajā trešdaļā. Pa reizei izcēlās četri dažādi hokejisti - Vendels, Modano, Eriksons un Niskanens. Cerot uz papildu iedvesmas rašanu, viesi samainīja vārtsargus - četras ripas ielaidušā Bekstroma vietā būrī stājās Hārdings.

Tikai tad beidzot pretinieku vārtus iekrita arī minesotiešu mestā ripa - otrās trešdaļas 16. minūtē vairākumu izmantoja Mītinens. Pēdējās trešdaļas viducī soms izcēlās vēl reizi, bet tieši piecas minūtes pirms beigām tautietis Koivu panāca 3:4. Beigās "Wild" vēl centās radīt pārsvaru, noņemot vārtsargu un uzlaižot sesto laukuma spēlētāju, taču nesekmīgi, un Teksasas klubs tika pie uzvaras.

Latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš uz ledus pavadīja 19 minūtes un 56 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, reizi bloķēja pretinieku metienu, reizi atņēma pretiniekam ripu un nopelnīja divas soda minūtes pēdējās trešdaļas sestajā minūtē par klupināšanu, sakrājot neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti turpina sagatavošanās posmu pirms gaidāmās sezonas. Šobrīd treniņnometne rit Rīgā, jaunuzceltajā vieglatlētikas manēžā "Daugava", kur tapusi bezledus starta estakāde ledus trašu sporta veidu pārstāvjiem. Šodien "Daugavas" vieglatlētikas manēžā bobslejisti un skeletonisti bija sarīkojuši estakādes svinīgo atklāšanu un atvērto treniņu, lai pirms ikgadējās pirmssezonas preses konferences sarīkotu mediju tikšanos ar sportistiem un treneriem.