Radulovs par uzbrukumu Džeriņam saņem četru spēļu diskvalifikāciju

Kontinentālā hokeja līga (KHL) par rupju sitienu Rīgas "Dinamo" uzbrucējam Andrim Džeriņam uz četrām spēlēm diskvalificēja Mitišču "Atlant" hokejistu Igoru Radulovu.

Vakar KHL mačā starp Rīgas "Dinamo" un Mitišču "Atlant" rīdzinieki uzvarēja ar 4:2. Viens no spēles centrālajiem tēliem bija viesu uzbrucējs Igors Radulovs, kurš izcēlās ne tikai ar vārtu guvumu, bet arī ar rupju spēli pret mājinieku uzbrucēju Andri Džeriņu.

Trešajā periodā pēc tam, kad pret Radulovu labu spēka paņēmienu izpildīja Edmunds Augstkalns, krievu uzbrucējs savā ziņā revanšējās rīdziniekiem, izpildot rupju paņēmienu pret Džeriņu. Latviešu uzbrucējam rezultātā tika lauzts deguns, bet šorīt viņam tika veikta operācija – rezultātā Džeriņš nespēlēs aptuveni divas nedēļas.

KHL šodien izskatīja šo mača epizodi un, ņemot vērā visus epizodes apstākļus, ne tikai atstāja spēkā tiesnešu piespriesto sodu (5+20) minūtes, bet piesprieda arī papildus diskvalifikāciju Radulovam. "Atlant" hokejists izlaidīs nākamās četras spēles.