redeem Alfs, Bernadeta, Mintauts

arrow_right_alt Sports \ Futbols

"Spartaka" futbolisti pārbaudes mačā uzvar "Daugavpils"/"Progress" komandu

© Pixabay

Divkārtējā Latvijas čempione futbolā Jūrmalas "Spartaks" otrdien "Skonto" hallē pārbaudes mačā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja "Daugavpils"/"Progress" komandu.

Spēles 19. minūtē mača rezultātu atklāja Daugavpils komandu pārstāvošais japānis Kjosei Satake, bet septiņas minūtes vēlāk no 11 metru soda sitiena atzīmes Edgars Vardanjans izlīdzināja rezultātu.

Uzvaras vārti tika gūti 58. minūtē, kad "Spartaka" rindās izcēlās krievu uzbrucējs Jevgeņijs Kobzars.

"Spartaka" futbolisti iepriekšējā sezonā nolika Latvijas čempionu pilnvaras, virslīgas turnīrā ieņemot piekto vietu un paliekot bez Eirokausiem. Savukārt "Daugavpils"/"Progress" triumfēja pirmajā līgā un izcīnīja tiesības atkal spēlēt valsts augstākajā līgā.

Nākamās "Optibet" Virslīgas sezonas sākums paredzēts martā.

Nākamsezon virslīgā spēlēs deviņas komandas - čempione "Riga", "Ventspils", RFS, "Liepāja", Jūrmalas "Spartaks", "Jelgava", "Metta"/LU, "Valmiera Glass"/ViA un "Daugavpils"/"Progress".