"Cēsu" basketbolistes – Latvijas čempiones

Par Latvijas basketbola čempionēm 2011./2012. gada sezonā šovakar kļuva „Cēsu” basketbolistes, kuras trešo reizi sērijas ietvaros pieveica „TTT Rīga” vienību (57:50), summā triumfējot ar 3-1 un savā īpašumā iegūstot Latvijas čempionāta zelta godalgas.

Šovakar Cēsīs tika aizvadīta Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) finālsērijas ceturtais mačs. Pirms tā rezultāts sērijā bija 2-1 par labu mājiniecēm un jau šovakar cēsnieces sēriju varēja noslēgt, savā īpašumā iegūstot Latvijas čempionāta zelta godalgas. Šo iespēju mājinieces garām nelaida un apbalvošanu noorganizēja savu skatītāju klātbūtnē.

Spēli nedaudz veiksmīgāk sāka „Cēsis”, izvirzoties vadībā ar 8:2, taču pirmās ceturtdaļas vidū TTT rezultāta starpību jau bija sadeldējušas – 8:8. Ceturtdaļas turpinājumā vadībā pabija te viena, te otra komanda un pēc pirmajām desmit spēles minūtēm viešņām plus viens – 16:15. Otrajās desmit spēles minūtēs mājinieces pamodās pa īstam – 14:4 izrāviens, kas summā mājiniecēm jau deva +11. Pēc pirmā mača puslaika mājiniecēm astoņu punktu handikaps – 31:23.

Lai gan otrajā spēles pusē TTT nedaudz pietuvojās, neko vairāk iespēt rīdzinieces nespēja un par Latvijas basketbola čempionēm 2011./2012. gada sezonā kļuva SK „Cēsis”. Sērijas ceturtā mačā rezultāts – 57:50.

Uzvarētāju rindās Kimberlija Batlere guva 22 punktus, 12 pievienoja Anda Eibele. TTT rindās 18 punkti Ievas Krastiņas kontā.