Janičenoks pēc operācijas nevarēs spēlēt divus mēnešus

Smagu triecienu pēc Eirokausa Top 16 posma 1. kārtas spēles saņēmis basketbola klubs Rīgas VEF, kam divus mēnešus būs jāiztiek bez sava līdera Kristapa Janičenoka, kuram veikta plaukstas operācija.

Negadījums notika vakar "Arēnā Rīga" notikušajā ULEB Eirokausa Top 16 posma pirmajā spēlē, kurā VEF ar 81:91 zaudēja daudzkārtējai Čehijas čempionei "CEZ Nymburk".

Janičenoks Latvijas čempionu sastāvā nospēlēja tikai pirmo puslaiku, gūdams astoņus punktus. Otrajā puslaikā Kristaps neizgāja, jo atklājās, ka viņš ir lauzis kauliņu labās rokas plaukstas pamatnē, kā arī izmežģījis labās rokas īkšķi. Šodien basketbolistam veikta operācija.

Saskaņā ar ārstu teikto, ģipsis Janičenokam tiks noņemts tikai pēc četrām līdz sešām nedēļām, pēc kurām vēl būs nepieciešams divu nedēļu rehabilitācijas periods.

Janičenoks Eirokausa turnīrā sešos mačos vidēji nospēlētās 30:05 minūtēs guva 10.3 punktus un atdeva 2.7 rezultatīvas piespēles, sekmējot VEF iekļūšanu turnīra 2. kārtā.