VEF zaudē trillerī ar papildlaiku

Kapteinim Kristapam Janičenokam trīs sekundes pirms pamatlaika beigām nerealizējot soda metienu, zaudējumu papildlaikā piedzīvojusi "VEF Rīga", kas VTB Vienotās basketbola līgas spēlē trillerī ar 92:97 piekāpās Ņižņijnovgorodas priekšā.

"VEF Rīga" starta piecinieks: Kērtiss Miledžs, Dairis Bertāns, Kristaps Janičenoks, Kaspars Bērziņš, Antans Kavaļausks

Lai gan komandu pirmajā duelī tika fiksēts ļoti rezultatīvs gala iznākums (102:88 Ņižņijnovgorodas labā), šovakar spēles ievadā komandām ar grozu piešaudi neveicās – pirmajās divās minūtēs precīzs bija tikai viens metiens. Turpinājumā komandas gan atraisījās – VEF labā pirmos sešus punktus guva lietuvietis Antans Kavaļausks, turpinājumā iniciatīvu pārņēma viesi, taču ceturtdaļu rīdzinieki pabeidza ar izrāvienu 7:0 un vadību – 21:16.

Puslaika otrās ceturtdaļas ievadā Dairis Bertāns iemeta trejaci ar sodu, palienot rīdzinieku pārsvaru līdz deviņiem punktiem (33:24). Taču sasniegt lielāku pārsvaru neizdevās paviršas aizsardzības dēļ – viesi krāja atlēkušās bumbas uzbrukumā un meta brīvus tālmetienus.