Pasaules U-19 čempionāta bronza Krievijai

Pasaules U-19 čempionāta basketbolā bronzas godalgas izcīnījuši Krievijas jaunie basketbolisti, kuri šovakar „Arēnā Rīga” spraigā cīņas galotnē ar 77:72 pieveica Argentīnas vienaudžus.

Pirmās desmit spēles minūtes aizritēja līdzīgā cīņā un lielākais pārsvars, kuru kādai no komandām izdevās sasniegt to laikā bija plus četri – Krievijai. Pirmajā atpūtā komandas devās pie neizšķirta rezultāta – 19:19. Otrās desmit mača minūtes nedaudz labāk iesāka Argentīnas izlase, ceturtdaļai tuvojoties tās vidum, iegūstot sešu punktu pārsvaru. Lai arī Krievijas jaunie basketbolisti uz mirkli prata pietuvoties, atpūtā ejot Argentīnai plus pieci – 40:35.

Arī visu trešo ceturtdaļu vadībā atradās argentīnieši (uz mirkli pat plus 11), taču Krievijas izlase prata lauzt spēles gaitu, vispirms pietuvojoties, bet ceturtajā ceturtdaļā pārņemot vadību. Spraigā spēles galotnē Krievijas izlase prata nosargāt uzvaru (77:72) un svinēja panākumu, iegūstot turnīra bronzas godalgas.

Uzvarētāju rindās 24 punktus guva Krievijas izlases neapšaubāmais līderis Dmitrijs Kulagins, kura kontā arī astoņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles. Pa 17 punktiem katrs guva Sergejs Karasjevs un Aleksandrs Gudumaks, kura kontā arī septiņas bumbas zem groziem. Zaudētājiem 18 punktus guva Franko Džordžetī.