"Ventspils" kapitulē pret VEF

BK „Ventspils” basketbolisti šovakar MasterCard Baltijas Basketbola līgas (BBL) līderu duelī Rīgā kapitulēja VEF - 68:84. Rīdzinieki pēc šī panākuma atguvuši pirmo vietu turnīra tabulā.

VEF jau no paša spēles sākuma ķērās vērsim pie ragiem, uzvarot pirmās trīs ceturtdaļas. Pirms pēdējām desmit minūtēm VEF bija +18 (68:50). Ventspilniekiem tik lielu deficītu likvidēt nebija pa spēkam, samierinoties ar zaudējumu – 68:84. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Trevons Hjūzs, bet zaudētāju rindās 12 punkti Mārim Gulbim.

Pateicoties šodien gūtajai uzvarai, VEF atguvusi pirmo vietu turnīra tabulā. Gan rīdziniekiem, gan kurzemniekiem pa 37 punktiem, bet savstarpējos mačos labāk veicies VEF – Ventspilī tika zaudēts ar 89:93, taču šodien gūts pārliecinošs revanšs, uzvarot ar +16. Ventspilnieki regulāro sezonu 5. martā pabeigs Viļņā pret Roberta Štelmahera vadīto „Perlas” komandu, bet VEF savā laukumā uzņems Šauļu vienību.