Porziņģa līdzšinējais aģents Millers atsakās no aģenta licences
 
©USA Today Sports/ SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Ņujorkas "Knicks" pārstāvošās latviešu superzvaigznes Kristapa Porziņģa aģents Endijs Millers, kurš iesaistīts korupcijas skandālā, atteicies no savas aģenta licences.

Septembrī Federālais Izmeklēšanas Birojs (FIB) saistībā ar korupcijas lietu koledžu basketbolā, veica kratīšanu Millera dibinātās aģentūras "ASM Sports Agency" ofisā un konfiscēja arī paša Millera datoru. 23 gadu laikā, strādājot par aģentu, Millers pārstāvējis 26 spēlētājus, kas izvēlēti NBA drafta pirmajā kārtā un kopumā noslēdzis līgumus, kuru vērtība ir vairāk nekā viens miljards dolāru.

Protams, "ASM Sports Agency" ir arī citi aģenti, piemēram, Kristapa Porziņģa vecākais brālis Jānis Porziņģis. Līdz ar to aģentūras spēlētājiem nav jāuztraucas par palikšanu bez pārstāvja. Lielākā daļa spēlētāju pēc Millera vārda parādīšanās saistībā ar skandālu nav pametuši aģentūru un turpina izmantot tās pakalpojumus.

Pēc hoopshype.com apkopotajiem datiem, Millers šobrīd ir septītais pelnošākais aģents NBA - viņš oficiāli pārstāv 30 spēlētājus par kopējo summu vairāk nekā 150 miljonu apmērā. Millers lielākos šobrīd aktīvos līgumus sagādājis Kailam Lourijam (šosezon saņems 28,7 miljonus), Serdžam Ibakam (20 miljoni), Džefam Tīgam (19 miljoni), Timofejam Mozgovam (15,3 miljoni).