Porziņģim vēlreiz "double-double", Ņujorkai ceturtā uzvara pēc kārtas

© scanpix

Kristaps Porziņģis guva 14 punktus un savāca 12 atlēkušās bumbas, kamēr viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" ar 114:103 viesos pārspēja Maiami "Heat". Ņujorkas komandai pirmoreiz sezonā izdevies uzvarēt četros mačos pēc kārtas.

Kristaps Porziņģis nospēlētajās 30 minūtēs guva 14 punktus (1p. 2/4, 2p. 6/9, 3p. 0/4) un savāca 12 atlēkušās bumbas, divas no tām uzbrukumā. Viņam arī viens bloķēts metiens un četras personīgās piezīmes. Porziņģa +/- rādītājs bija plus septiņi.

Porziņģim šis bija otrais „double-double” pēc kārtas un ceturtais sezonā. Latviešu uzbrucējam gan atkal nebija tā labākā metienu precizitāti un pēdējās trīs spēlēs viņš trāpījis kopā 14 metienus no 45. Šodienas mačā viņš bija otrs rezultatīvākais savā komandā.

„Knicks” šodien guva savu ceturto uzvaru pēc kārtas, pārspējot traumu mocīto „Heat” vienību, kurai laukumā izgāja tikai deviņi basketbolisti. Ar 29 punktiem Maiami rindās izcēlās Gorans Dragičs, 23+14 pievienoja Hasans Vaitsaids, kamēr „Knicks” sastāvā veselus 35 punktus guva Karmelo Entonijs.

Spēles sākumā gan Entonijam negāja un viņš netrāpīja savus pirmos piecus metienus, kamēr Porziņģis pirmajā ceturtdaļā izcēlās ar bumbas triecienu grozā no augšas pēc pāris „Knicks” atlēkušajām bumbām uzbrukumā.

Otrās ceturtdaļas sākums „Knicks” padevās neveiksmīgs, un „Heat” izrāvās deviņu punktu vadībā, taču „Knicks” neveiksmes Floridas basketbolistiem neizdevās izmantot pilnvērtīgi, un puslaika pārtraukumā komandas devās ar minimālu rezultāta starpību.

Otrajā puslaikā atrāvās jau „Knicks”, ļoti rezultatīvi spēlējot Entonijam. Ceturtajā ceturtdaļā „Knicks” pārsvars visnotaļ stabili turējās 10-15 punktu robežās, un izdevās noturēt uzvaru ar 114:103. Līdz ar šo panākumu Ņujorkas komanda uzlabojusi savu sezonas bilanci līdz 12-9, jau rītnakt to sagaida cīņa ar pašreizējo čempioni Klīvlendas „Cavaliers”.

''Heat”-”Knicks” 103:114

(25:26, 29:27, 23:31, 26:30)
Heat: Dragičs 29, Vaitsaids 23 (14 atl.b.), Elingtons 14, T. Džonsons 13, Makrobertss 7, Rīds 6, Viljamss 5, Makgrūders 5, Hazlems 1
Knicks: Entonijs 35, Porziņģis 14 (12 atl.b.), O`Kvins 12, Tomass 11, Noā 10 (10 atl.b.), Rouzs 10, Lī 9, Dženingss 6 (9 rez.p.), Holidejs 5, Kuzminsks 2, Beikers, Ernangomess