\\Sports
Basketbola izlase paliek bez Sanda Valtera
 

Latvijas izlases basketbolists Sandis Valters šogad būs spiests izlaist Eiropas čempionāta finālturnīru, liecina portāla eSports.lv rīcībā esošā informācija. Sportista savainotajam plecam būs nepieciešama operācija.

12. augustā Latvijas nacionālā izlase Lietuvā aizvadīja pārbaudes spēli ar mājiniekiem, piedzīvojot zaudējumu pagarinājumā ar 75:77. Pirmajā puslaikā sadursmē ar pretinieku pleca savainojumu guva Sandis Valters. Taču nebija skaidrs, cik smags ir savainojums.

Jau iepriekš izlases ģenerālmenedžeris Edgars Buļs ziņoja, ka nav ne pleca, ne muskuļa plīsums, taču pēc sīkākas izmeklēšanas noskaidrojies, ka būs nepieciešama operācija. Jau iepriekš Valteram ir bijušas problēmas ar plecu un pārbaudes spēlē tika atsvaidzināts vecs savainojums.

Valters nepiedalījās atbildes spēlē pret Lietuvu un nedevās arī uz Grieķiju, kur aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas vīriešu basketbola izlase aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Serbijas un Grieķijas izlasēm.

Līdz ar to Sandis Valters nevarēs palīdzēt valstsvienībai arī šī gada Eiropas čempionātā basketbolā, kas norisināsies no 7. līdz 20. septembrim Polijā. Tāpat joprojām nav skaidrības par Gata Jahoviča veselības stāvokli un to vai viņš spēs palīdzēt izlasei.