\\Sports
Latvijas jauniešiem piecas medaļas Eiropas čempionātā simtlauciņu dambretē jauniešiem
 

No 1. līdz 7. augustam Tallinā notika 13.Eiropas čempionāts simtlauciņu dambretē jauniešiem.

Sacensībās četrās vecuma grupās piedalījās 226 dalībnieki no 15 valstīm . Viskuplāk čempionātā bija pārstāvēta Latvija, Krievija un Nīderlande.

Dažāda kaluma medaļas izcīnīja astoņu valstu dambretisti, no 48 medaļām vairāk nekā uz Latviju medaļas mājup aizveda 19 Krievijas jaunie dambretisti, 9 Nīderlandes un 8 Baltkrievijas dalībnieki. Latvijas medaļnieku treneri ir Zoja Golubeva (Rīga, BJC Bolderāja) un Rūdolfs Tomass (Kuldīga,NSS)

Veiksmīgākie Latvijas jaunie dambretisti:

13.Eiropas čempionātā ar klasisko apdomas laiku vislabāk veicās

G10 grupā piedalījās 26 dalībnieces no 12 valstīm

Trešā vietā Justīne Ansone (Kuldīga) izcīnīti 12 punkti (+4;=4;-1)

G13 grupā piedalījās 24 dalībnieces no 11 valstīm

9.vietā Jeļena Česnokova (Rīga) 10 punkti (+4;=3;-2)

11.vietā Paula Gūtmane (Liepupe) 10 punkti (+2;=6;-1)

G19 grupā piedalījās 20 dambretistes no 9 valstīm

5.vietā Zane Magone (Lielvārde) 11 punkti (+3;=5;-1)

8.vietā Ieva Brantevica (Kuldīga) 10 punkti (+4;=2;-3)

B16 grupā 32 dalībnieki no 12 valstīm

7.vietā Leonīds Cilēvičs (Rīga) 12 punkti (+4;=4;-1) dalīta 2.-7.vieta

Labākie 13.Eiropas ātrspēles čempionātā

G13 grupā piedalījās 24 dalībnieces no 11 valstīm

Pirmā vietā Jeļena Česnokova (Rīga) 14 punkti (+6;=2;-1)

5.vietā Paula Gūtmane (Liepupe) 12 punkti (+5;=2;-2)

8.vietā Elīna Krūze (Lielvārde) 11 punkti (+4;=3;-2)

B16 grupā piedalījās 29 dalībnieki no 12 valstīm

Pirmā vietā Leonīds Cilēvičs (Rīga) 14 punkti (+6;=2;-1)

G10 grupā piedalījās 28 dalībnieces no 11 valstīm

Trešā vietā Justīne Ansone (Kuldīga) 12 punkti (+4;=4;-1)

10.vietā Jekaterina Karima Žitnikova 10 punkti (+4;=2;-3)

G16 grupā piedalījās 24 dalībnieces no 10 valstīm

Trešā vietā Marija Koleda (Rīga) 12 punkti (+4;=4;-1)

G19 grupā piedalījās 23 dalībnieces no 9 valstīm

4.vietā Zane Magone (Lielvārde) 12 punkti (+5;=2;-2)

9.vietā Ieva Brantevica (Kuldīga) 10 punkti (+4;=2;-2)

B13 grupā piedalījās 33 dalībnieki no 11 valstīm

10.vietā Edgars Straumanis (Sigulda) 10 punkti (+4;=2;-3)

14.vietā Ņikita Semendjanovs (Rīga) 10 punkti (+3;=4;-2)

B10 grupā piedalījās 34 dalībnieki no 12 valstīm

9.vietā Ilmārs Štolcers (Līvāni) 11 punkti (+4;=3;-2)