Futbola laikā savainojas spēlētājs, iespējams, vajadzēs operāciju

© pixabay.com

Itālijas futbola A sērijas vienības "Napoli" uzbrucējam Romelu Lukaku pēc pārbaudes spēlē gūtā kājas savainojuma, iespējams, vajadzēs veikt operāciju, pirmdien pavēstīja Itālijas čempionvienība.

Ceturtdien "Napoli" pārbaudes spēlē ar 2:1 pārspēja Grieķijas klubu Pirejas "Olympiacos", taču jau 33.minūtē Lukaku nācās pamest laukumu kājas savainojuma dēļ.

Pēc mača veiktajās medicīniskajās pārbaudēs atklājās, ka viņš iedzīvojies nopietnā kreisās kājas augšstilba savainojumā. "Napoli" norādīja, ka uzbrucējs jau sācis rehabilitāciju un vēl tiks veiktas konsultācijas par iespējamo operāciju.

"Napoli" neatklāja, cik ilgs laiks varētu būt nepieciešams futbolista atlabšanai, taču labākajā gadījumā, ja netiks veikta operācija, tās varētu būt pāris nedēļas.

Pagājušās sezonas Itālijas A sērijas čempione "Napoli" titula aizstāvēšanu sāks sestdien, viesojoties pie "Sassuolo" vienības.

Sports

Latvijas izlases basketbolists Kristaps Porziņģis par šī gada Eiropas čempionāta galvenajiem favorītiem uzskata Serbijas valstsvienību, kas ir viena no latviešu pretiniecēm finālturnīra apakšgrupā.

Svarīgākais