Latviešu F-4 pilots atgūstas pēc vakardienas avārijas un triumfē Barselonas posma otrajā braucienā

© Pixabay

Latvijas autosportists Tomass Štolcermanis svētdien Barselonā Itālijas "Formula 4" (F-4) čempionātā sestā posma otrajā braucienā izcīnīja astoto vietu un bija trešais ātrākais starp debitantiem.

Pēc incidenta startā lielu daļu sacīkstes autosportisti mēroja aiz drošības mašīnas. Tai dodoties malā, "Prema" komandas pilots Štolcermanis, kurš startēja no 12.vietas, bija desmitais.

Brauciena turpinājumā viņš spēkojās ar vairākiem konkurentiem, tajā skaitā tiešajiem sāncenšiem debitantu ieskaitē, latvietim pēdējos apļos nodrošinot astoto vietu. Uzvaru svinēja Štolcermaņa komandas biedrs brits Fredijs Sleiters, kurš priekšlaicīgi nodrošināja Itālijas F-4 čempiona titulu.

Svētdien norisināsies arī trešais brauciens. Jau ziņojām, ka sestdien pirmajā braucienā Štolcermanis piedzīvoja sadursmi un nefinišēja. Vairāk šeit.

"Euro 4" čempionāts notiek otro gadu. Pagājušajā sezonā par čempionu kļuva amerikānis Ugo Ugočukvu.

Neuzvarētais Latvijas bokseris Jevgenijs "The Hurricane" Aleksejevs vakar Spānijā pieveica Misto Abdulaevu no Vācijas, tādējādi sasniedzot jaunus augstumus profesionālajā karjerā. Aleksejevs izcīnīja IBO Eiropas čempiona jostu vidējā svarā un pagarināja savu uzvaras rekordu līdz 17-0-0.