Latvijai sudrabs Eiropas velo orientēšanās čempionātā

© Publicitātes foto

Ostrudā, Polijā, notiek Eiropas velo orientēšanās čempionāts, un Latvijas komandai pirmā medaļa - garajā distancē fantastisku sniegumu uzrādīja Adele Balanasa, kura W17 grupā izcīnīja sudraba medaļu, sasniedzot visu laiku labāko rezultātu Latvijas jauniešu velo orientēšanās vēsturē!

Adele Balansa: "Šodien distancē izdevās tīrs brauciens, bez kļūdām. Tehniskajās vietās bija jābrauc ļoti uzmanīgi, lai ne tikai izvēlētos pareizo variantu, bet arī laicīgi pamanītu krustojumus, kas bieži vien bija aizauguši. Esmu ļoti priecīga par šodienas rezultātu. Cerams, ka izdosies rītdien atkārtot, ko līdzīgu!"

Publicitātes foto

Vīru elites grupā augstāko rezultātu uzrādīja Andris Sarksņa, ierindojoties 31. vietā, savukārt Mārtiņš Mežsargs M20 grupā un Rūdolfs Zetmanis M17 grupā ieguva 28. vietu.

Eiropas velo orientēšanās čempionātā Latviju pārstāv 9 sportisti. M21 grupā: Andris Sarksņa, Mārtiņš Linde, Arnis Saltums, Aivis Zetmanis; M20 grupā: Mārtiņš Mežsargs, Edijs Čākurs; M17 grupā: Rūdolfs Zetmanis, W17 grupā: Adele Balanasa un Annija Ošāne.

Eiropas čempionāts sākās piektdien ar sacensībām sprinta distancē, kur piekto vietu izcīnīja Adele Balanasa, 9. vietu - Annija Ošāne (A2). M20 grupā 17. vietā ierindojās Mārtiņš Mežsargs, bet M17 grupā 24. vietu ieņēma Rūdolfs Zetmanis. Vīru elites grupā labākais rezultāts starp latviešiem - 37. vieta Andrim Sarksņam un 47. vieta Mārtiņam Lindem.

Svētdien paredzētas sacensības jauktajā stafetē.