FOTO: Saeimas komanda draudzības spēlē smagi zaudē Hokeja federācijai

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) komanda šodien hokeja draudzības spēlē pārliecinoši ar 11:2 uzvarēja Saeimas komandu.

Kā informē parlamenta Preses dienests, Saeimas komanda šo uzvaru LHF novēlējusi kā ceļamaizi Latvijas izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Čehijā.

Saeimas komandu uz draudzības spēli bija aicinājusi Latvijas Hokeja federācija. Pasākumu atklāja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS) un Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

Par vērtīgāko spēlētāju mačā atzīts Helmuts Balderis, par labāko vārtsargu - Toms Broks, par labāko aizsargu - Atis Švinka (P), par labāko uzbrucēju - Patriks Švinka, par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Lauris Dārziņš, savukārt kā atraktīvāko spēlētāju izcēla Lauri Lizbovski (AS).

Saeimas komandas rindās laukumā devās deputāti Lizbovskis, Švinka un Ričards Šlesers (LPV), kā arī bijušie Saeimas deputāti Gaidis Bērziņš un Imants Parādnieks. Spēlētāju rindās bija arī Saeimas darbinieki, kā arī deputātu un darbinieku ģimenes locekļi.

Savukārt Latvijas Hokeja federācijas komandu pārstāvēja bijušie valstsvienības hokejisti, treneri, federācijas darbinieki, kā arī hokeja organizatori un entuziasti - Ģirts Ankipāns, Artis Ābols, Balderis, Andris Bartkevičs, Broks, Ralfs Bukarts, Dārziņš, Edgars Gaross, Kristofers Jaks, Edvīns Lapinskis, Ēriks Miļuns, Roberts Pļāvējs, Krišjānis Rēdlihs, Agris Saviels, Viktors Smirnovs un Raimonds Vilkoits. Komandas kapteinis bija Balderis, bet viņam asistēja Dārziņš un Bukarts.

Saeimas hokeja komanda izveidota 10.Saeimā un kopš 2011.gada aizvadījusi daudzus draudzības mačus, iepriekš mērojoties spēkiem arī ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes, mūziķu un Zemnieku saeimas komandām.

Svarīgākais