Piektdiena, 10.maijs

redeem Maija, Paija

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga triumfē Francijas kausa izcīņā

© Romāns Kokšarovs / F64

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga kopā ar Buržas "Tango" komandu sestdien Parīzē uzvarēja Francijas kausa izcīņā.

Finālā Buržas vienība ar rezultātu 76:63 (14:13, 17:19, 20:18, 25:13) uzvarēja "Landes" komandu.

Šteinberga šajā mačā guva 12 punktus, laukumā pavadītajās 28 minūtēs un sešās sekundēs realizējot visus piecus divpunktu metienus un divus no sešiem soda metieniem, bet netrāpot abus tālmetienus. Latvietes rēķinā bija arī septiņas atlēkušās bumbas, četras kļūdas, divas pārtvertas bumbas, četras piezīmes, pieci izprovocēti noteikumu pārkāpumi, labākais +/- rādītājs komandā (+21) un 11 efektivitātes koeficienta punkti.

Uzvarētājām ar 22 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām izcēlās Kaila Aleksandra, bet pretiniecēm 23 punktus guva Aleksisa Pītersone.

"Tango", tāpat kā Kates Vilkas pārstāvētā "Charnay" komanda, Francijas čempionātā nepārvarēja ceturtdaļfinālu.