Piektdiena, 24.maijs

redeem Ilvija, Marlēna, Ziedone

arrow_right_alt Sports

Aparjods Siguldā izcīna uzvaru sezonas pēdējā Pasaules kausa posmā [papildināts]

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Latvijas sportists Kristers Aparjods svētdien Siguldā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa kamaniņu sportā sezonas pēdējā, devītajā posmā.

Aparjods pēc pirmā brauciena bija ceturtais, bet otrajā laboja trases rekordu un bija ātrākais, pēc konkurentu nepārliecinošā snieguma pakāpjoties uz pirmo vietu summā.

Otrās vietas ieguvējs vācietis Fēlikss Lohs no Aparjoda atpalika 0,146 sekundes, bet bronzu guvušais austrietis Niko Glairšers bija 0,245 sekundes lēnāks.

Gints Bērziņš braucienos uzrādīja devīto un piekto rezultātu, summā izcīnot sesto vietu ar 0,528 sekunžu deficītu pret Aparjodu. Kasparam Rinkam braucienos bija septītā un 12.pozīcija, bet summā - devītā vieta un 0,659 sekundes lēnāks laiks par Aparjodu.

Roberts Dreimanis braucienos bija 21. un 20., summā ieņemot 21.pozīciju no 26 sportistiem, kas pabeidza abus braucienus.

Aparjods sezonu noslēdza kopvērtējuma otrajā pozīcijā ar 841 punktu, uzvaru ar 970 punktiem jau pirms šī posma bija nodrošinājis vācietis Makss Langenhans, kurš pēdējā etapā nestartēja, bet trešais ar 765 punktiem bija Lohs. Bērziņš bija 11.pozīcijā, Rinks - 25., bet Dreimanis - 38.vietā.

Pēc sestdien notikušā pirmā brauciena Kristers Aparjods bija ceturtais, Kaspars Rinks ieņēma septīto vietu, Gints Bērziņš - devīto un Roberts Dreimanis - 21.vietu.

Šāds formāts Pasaules kausa pēdējā posmā tiek izmēģināts pirmo reizi šajā sezonā. Sieviešu un vīriešu vienvietīgo kamanu sacensības norisinās divas dienas, pirmo braucienu aizvadot sestdien, bet otro - svētdien.