Svētdiena, 14.aprīlis

redeem Gudrīte, Strauja

arrow_right_alt Sports

Eidukai Pasaules kausa posmā distanču slēpošanā 30.vieta 20 kilometros ar atsevišķu startu klasiskajā stilā [papildināts]

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Latvijas sportiste Patrīcija Eiduka sestdien Lahti Pasaules kausa distanču slēpošanā posmā ieņēma 30.vietu 20 kilometru distancē ar atsevišķu startu klasiskajā stilā, bet Kitija Auziņa ierindojās 45.vietā.

Uzvaru izcīnīja somiete Krista Permekoski, kura trasi veica 52 minūtēs un astoņās sekundēs.

Eiduka trasē pavadīja četras minūtes un 10,2 sekundes ilgāk, ieņemot 30.vietu.

Auziņa uzvarētājai zaudēja desmit minūtes un 16,4 sekundes, ieņemot pēdējo vietu 45 sportistu sacensībās.

Eidukas rezultāts, izteikts FIS punktos, ir 63,99 punkti, bet madonietei Auziņai - 157,65 punkti.

Otrā, zaudējot Permekoski 1,9 sekundes, bija vāciete Viktorija Karla, bet trešā - vēl viena somu slēpotāja Kertu Niskanena.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdere ar 2330 punktiem ir amerikāniete Džesija Diginsa, kura sestdien ieņēma 21.vietu, Linna Svāna no Zviedrijas sestdien ieņēma 11.vietu un ar 2093 punktiem ir otrā, trešā ar 1906 punktiem ir zviedriete Frīda Kārlsone, kura sestdien finišēja sestā.

Eiduka ar 865 punktiem ieņem 16.vietu, bet Auziņa ar sestdien nopelnītiem sešiem punktiem ieņem 155.vietu.

Sestdien šajā distancē sacentīsies arī vīrieši.

Jau ziņots, ka Samanta Krampe un Kitija Auziņa piektdien Lahti ieņēma 18.vietu komandu sacensībās sprintā klasiskajā stilā, bet Raimo Vīgants un Lauris Kaparkalējs šajā disciplīnā ieņēma 27.vietu.

Svētdien sportisti sacentīsies sprintā klasiskajā stilā, kvalifikācijas sacensībām notiekot no plkst.10.15 un finālsacensībām - no plkst.12.45.

Pasaules kausa sacensības tiešraidē translē "Eurosport" kanālos.

Gada sākumā Eiduka Itālijā "Tour de Ski" seriāla pēdējā posmā izcīnīja piekto vietu, atkārtojot augstvērtīgāko rezultātu Latvijas slēpošanas vēsturē, bet kopvērtējumā latviete bija astotā, sasniedzot jaunu rekordu.

Martā tiks aizvadīti posmi arī Oslo un Drammenē (Norvēģija), kā arī Fālunā (Zviedrija).