Svētdiena, 28.aprīlis

redeem Gundega, Terēze

Latvijas riteņbraucējs sezonas otrajās sacensībās sekmē komandas biedra uzvaru

© Romāns Kokšarovs / F64

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands sestdien, startējot savās sezonas otrajās sacensībā, ieņēma 28.vietu divu dienu velobrauciena "Tour des Alpes-Maritimes" (UCI kat.2.1) pirmajā posmā un sekmēja komandas biedra Lielbritānijas sportista Ītena Vernona uzvaru.

Sestdien riteņbraucēji veica 165,5 kilometrus ar vienu trešās kategorijas kāpumu pirmajos 30 kilometros un vairākiem pauguriem visas distances gaitā.

Vadošās grupas finiša spurtā nepārspēts bija "Israel - Premier Tech" riteņbraucējs Vernons, otrais bija viņa tautietis Šons Flins ("dsm-firmenich PostNL"), bet trešais - itālis Vinčenco Albanēze ("Arkea - B&B Hotels"). Lielā grupa, kurā bija arī Neilands, finišēja trīs stundās 55 minūtēs un 38 sekundēs.

Svētdien riteņbraucējus gaidi 131,8 kilometrus garš posms ar četriem kategorizētajiem kāpumiem.

Piektdien sezonas pirmajās sacensībās Neilands vienas dienas velobraucienā "Classic Var" (UCI kat.1.1) ieņēma 21.vietu.

Tikmēr Anastasija Karbonāri sestdien izstājās "Setmana Ciclista Volta Femenina de la Comunitat Valenciana" (UCI kat.2.Pro) priekšpēdējā, trešajā posmā. Latvijas čempione grupas braucienā jutusies apslimusi un tieši saslimšanas dēļ sestdien posmu uzsāka vien trīs no "UAE ADQ" riteņbraucējām.