Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_right_alt Sports

Gutkovskis iedzīvojies krustenisko saišu traumā [papildināts 12:46]

© Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis, kurš šobrīd pārstāv Dienvidkorejas klubu Tedžonas "Citizen", iedzīvojies krustenisko saišu savainojumā, otrdien ziņo portāls ''sportacentrs.com''.

28 gadus vecais Gutkovskis ceļgala krustenisko saišu traumu guva komandas treniņā. Tiek vēstīts, ka saites nav pilnībā sarautas, taču cietis arī menisks.

Tuvākajā laikā Latvijas izlases uzbrucējam tiks veikta operācija un minimālais atlabšanas laiks būs seši mēneši, taču rehabilitācijas process var ieilgt līdz pat deviņiem mēnešiem.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, arī Latvijas Futbola federācija (LFF) ir sazinājusies ar spēlētāju, tomēr skaidrības par traumas nopietnību vēl neesot. Tiek gaidīta detalizēta informācija par gūto savainojumu no kluba un rehabilitācijas plāns.

Tādējādi Latvijas izlases pamatsastāva uzbrucējs nevarēs palīdzēt Daiņa Kazakeviča vadītajai komandai septembrī, oktobrī un novembrī gaidāmajās Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs pret Horvātiju, Velsu, Armēniju un Turciju.

Līdz šim Dienvidkorejas čempionātā Gutkovskis piedalījās trīs spēlēs, no kurām divas sāka pamatsastāvā.

"Citizen" šobrīd Dienvidkorejas čempionātā ar 33 punktiem 26 spēlēs ieņem sesto pozīciju 12 komandu konkurencē.

Latvijas izlasē Gutkovskis aizvadījis 43 spēles un guvis 11 vārtus.