Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_right_alt Sports

Šodien futbola virslīgas spēle starp RFS un "Daugavpili" tehnisku iemeslu dēļ sāksies 15 minūtes vēlāk

© Pixabay.com

"Optibet" Latvijas futbola virslīgas 16.kārtas mačs Rīgā ar vicelīderes RFS un "Daugavpils" futbolistu līdzdalību tehnisku sarežģījumu dēļ otrdien sāksies 15 minūtes vēlāk, ziņo klubs.

Spēle "LNK Sporta Parks" stadionā sāksies plkst.18.15, un tiešraidē tā būs redzama platformā "Sportacentrs.com" un televīzijas kanālā TV4.

Saistībā ar tehniskiem sarežģījumiem, kas radušies "Daugavpils" komandai, dodoties uz spēli Rīgā, tiek pārcelts spēles ar RFS sākuma laiks šovakar no plkst18 uz plkst.18.15,

ziņo RFS.

Turnīra tabulas augšgalā ar 39 punktiem 15 spēlēs ir "Riga", otro vietu ar 35 punktiem ieņem RFS, trešā ar 25 punktiem ir "Valmiera", bet ceturto vietu ar 21 punktu 14 spēlēs ieņem "Metta". 20 punkti ir "Liepājai" , bet 19 punktus 15 dueļos sakrājusi "Auda", 15 - "Jelgava", 13 - "Daugavpils", 12 - "Tukums 2000"/"Telms" un septiņus - "Super Nova".

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja "Riga", bet bronzu - RFS, bet Latvijas kausa izcīņā uzvarēja "Auda".