Caune ar jaunu Latvijas rekordu uzvar piecu kilometru skrējienā

© Romāns KOKŠAROVS, F64 Photo Agency

Talantīgā Latvijas vieglatlētikas vidējo un garo distanču skrējēja Agate Caune svētdien "Rimi" Rīgas maratona programmā iekļautajā piecu kilometru skrējienā uzvarēja ar jaunu Latvijas rekordu, vēsta sacensību rīkotāji.

Caune finišu sasniedza 15 minūtēs un 23 sekundēs, Jeļenas Prokopčukas 2009.gadā sasniegto rezultātu labojot par septiņām sekundēm.

Pirms šīs nedēļas nogales piecus kilometrus šosejā šosezon pasaulē ātrāk skrējušas bija vien 19 sportistes.

Sports

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Ētikas komiteja par LFF Ētikas kodeksa pārkāpumu piemērojusi futbola skolas "Metta" sporta direktoram un futbola kluba "Metta" galvenajam trenerim Andrim Rihertam nosacītu sešu mēnešu diskvalifikāciju ar viena gada pārbaudes laiku, kā arī naudas sodu.