Piektdiena, 26.aprīlis

redeem Alīna, Rūsiņš, Sandris

Francijas biatlonisti uzvar Pasaules kausa posma jauktajā stafetē

Attēlam ilustratīva nozīme. © Romāns Kokšarovs / F64

Francijas biatlonisti Lū Žanmono, Karolīne Kolombo, Ēriks Pero un Fabjēns Klods svētdien Nove Mesto, Čehijā, izcīnīja uzvaru Pasaules kausa posma jauktajā stafetē.

Uzvaru francūžiem nodrošināja Klods pēdējā posmā, kurā šāva nekļūdīgi un nostiprinājās vadībā, finišēdams vienā stundā sešās minūtēs un 32,3 sekundēs. Francijas biatlonisti visu mērķu aizvēršanai ņēma talkā septiņas rezerves patronas.

Otrais finiša līniju šķērsoja zviedrs Sebastians Sāmuelsons, kurš Klodam zaudēja 33,6 sekundes un par nepilnām piecām sekundēm apsteidza norvēģi Endri Stremsheimu. Arī šīs izlases iztika bez soda apļiem, pielietodamas attiecīgi 18 un 16 rezerves patronas.

22 dalībnieku konkurencē 11.vietu izcīnīja Igaunija, bet Lietuva bija starp septiņām komandām, kas tika apsteigtas par apli.

Plkst.16.15 tiksi aizvadīta pāru stafete, kurā būs pārstāvēta arī Latvija.

Nākamnedēļ pirmspēdējais Pasaules kausa posms paredzēts Zviedrijas trasē Estešundā, bet noslēdzošais Pasaules kausa posms no 13. līdz 19.martam norisināsies Oslo.