Piektdiena, 22.septembris

redeem Maigurs, Mārica, Māris

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Sports

Ostapenko: Ceturtdaļfinālā man jāturpina demonstrēt uzbrūkoša spēle

© Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas tenisistei Aļonai Ostapenko Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā jāturpina demonstrēt uzbrūkoša spēle, pēc labāko astoņnieka sasniegšanas atzina sportiste.

Jau ziņots, ka Ostapenko svētdien Melburnā sasniedza Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālu, sezonas pirmā "Grand Slam" turnīra labāko astoņniekā iekļūstot pirmo reizi karjerā.

Astotdaļfināla spēlē Ostapenko ar rezultātu 7-5, 6-3 uzvarēja amerikānieti Koko Gofu un ceturtdaļfinālā tiksies ar planētas pirmo raketi Igu Švjonteku apturējušo Jeļenu Ribakinu.

"Zināju, ka Koko ir jauna un daudzsološa spēlētāja. Viņa cīnījās līdz pat pašam pēdējam punktam. Man nebija, ko zaudēt, tāpēc centos parādīt savu labāko spēli. Esmu tiešām laimīga par izcīnīto uzvaru," pēcspēles intervijā turpat kortā teica Ostapenko.

Pirmā seta piektajā un septītajā geimā Ostapenko izdevās nosargāt savu servi pēc tam, kad viņa bija nonākusi iedzinējos un atspēlēja attiecīgi divas un četras breikbumbas.

"Centos saglabāt pozitīvu domāšanu un apzinājos, ka man jāspēlē agresīvi, lai viņu uzvarētu. Ja arī netrāpīju kādus sitienus iekšā, zināju, ka, darot visu pareizi, trāpīšu. Domāju, ka beigās izdevās viņu pakļaut spiedienam, kas ļāva arī izcīnīt uzvaru," stāstīja Ostapenko.

Latvijas tenisiste arī atzina, ka lāga neuzticas elektroniskajai sistēmai, kas nosaka, vai bumbiņa ir trāpīta laukumā vai ārpus tā.

"Reizēm šķiet, ka šī sistēma kļūdās, taču mums jāturpina spēlēt. Dažos gadījumos, kad nevar saprast, vai bumbiņa ir trāpījusi iekšā laukumā, paskatos uz savu komandu, kas palīdz. Domāju, ka izšķirošajos brīžos bumbiņa tomēr bija iekšā, kas ir pats svarīgākais," uzsvēra Ostapenko.