Trešdiena, 8.februāris

redeem Aldona, Česlavs

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Sports

Zvejnieks arī šodien starp labākajiem - otrais

Latvijas vadošais kalnu slēpotājs vīriešu konkurencē Miks Zvejnieks trešdien Šveicē ieņēma otro vietu Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās slalomā.

Zvejnieks otro dienu pēc kārtas aizvadīja slaloma sacensības Šveices kalnu kūrortā Diavolecā, kurā otrdien sāka sezonu ar uzvaru.

Pirmajā braucienā Latvijas sportists startēja ar astoto numuru un, veicot trasi 40,87 sekundēs, atpalika no labākā rezultāta īpašnieka šveicieša Nika Špori 0,39 sekundes, ierindojoties sestajā pozīcijā.

Savukārt otrajā braucienā viņam padevās otrs labākais rezultāts (43,06 sekundes), kas divu braucienu summā ļāva pakāpties uz otro vietu. Zvejnieks finišēja kopā minūtē un 24,03 sekundēs, kas ļāva sacensības noslēgt otrajā vietā.

Uzvaru izcīnīja Špori, kurš bija labākais abos braucienus, un Latvijas kalnu slēpotājs piekāpās viņam 0,55 sekundes. Labāko trijnieki noslēdza japānis Širo Aihara, kurš zaudēja labākā rezultāta īpašniekam 0,79 sekundes.

Zvejnieks tika pie 27,81 FIS punkta, bet dienu iepriekš par uzvaru pirmajās sacensībās viņš nopelnīja 23 FIS punktus, kas ir viņa labākais sasniegums.

Nākamais starts Latvijas kalnu slēpotājam plānots 21. un 22.novembrī, aizvadot FIS līmeņa slaloma sacensības Suldenē, Itālijā.