\\Sports

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros visā Latvijā tiks organizēti bezmaksas sporta pasākumi

 
©f64.lv, Dāvis Ūlands

No 23.septembra līdz 30.septembrim visā Latvijā norisināsies Eiropas Sporta nedēļa, kuras laikā tiks organizēti daudzveidīgi bezmaksas sporta pasākumi, informē Latvijas Sporta federāciju padomes pārstāve Zane Šteinberga.

Šī gada programma tiks atklāta ar tradicionālo "#BeActive" pārgājienu 24.septembrī. Papildus norisināsies dažādas sporta aktivitātes, piemēram, ģimeņu pludmales spēles, Latvijas Orientēšanās nakts 20 pilsētās, Nakts peldējums, Zumbas nakts, sporta forums "Sportscomm 22", Eiropas Skolu sporta diena un citi sportiski notikumi visā Latvijā.

Ikvienam sporta vai fitnesa klubam, uzņēmumam vai skolai ir iespēja organizēt arī savu sporta pasākumu un to reģistrēt kopējā sporta notikuma kartē.

Vairāk nekā 40 valstīs vienlaikus notiekošās sociālās kampaņas mērķis ir motivēt cilvēkus kļūt fiziski aktīviem ikdienā, vairot izpratni par regulāras sportošanas ieguvumiem - veselībai, darba spējām un vispārējai dzīves kvalitātei.

Daudzveidīgie Eiropas Sporta nedēļas pasākumi būs bez maksas un pieejami ikvienam.

Taču jau šobrīd, ņemot līdzi draugus, ģimeni vai kolēģus, ikviens var doties "#BeActive" Taku izaicinājumā. Sadarbībā ar aktīvās atpūtas profesionāļiem no "PostNos", tiek piedāvāti 12 bezmaksas taku maršruti visā Latvijā - no 11.augusta līdz 31.oktobrim, izejot trīs no tiem, iespējams laimēt ceļojumu uz Gruziju, kā arī citas pārsteiguma balvas, tajā skaitā telti un piepūšamo SUP dēli iesācējam.

Vietnē "www.beactive.lv" sporta nedēļas laikā ikviens varēs atrast sev piemērotāko no pasākumiem un pievienot savu sporta notikumu - organizējot koptreniņu draugiem vai darba kolēģiem.