\\Sports

Bēdas Kaspara Daugaviņa ģimenē

 
©Pixabay.com

Mūžībā devies Latvijas hokejista Kaspara Daugaviņa tēvs Armands, ziņo Latvijas hokeja federācija (LHF).

“Aizsaulē devies tehniskais menedžeris un īstens hokeja cilvēks - Armands Daugaviņš. Latvijas Hokeja federācija izsaka visdziļāko līdzjūtību Armanda Daugaviņa dēlam Kasparam un tuviniekiem. Atvadīšanās no Armanda Daugaviņa notiks ceturtdien, 9. jūnijā, plkst.13:00 Rīgas krematorijā. Armanda Daugaviņa ģimene aicina uz atvadīšanos līdzi neņemt vainagus, bet ierasties ar baltiem ziediem,” teikts LHF paziņojumā.

Armanda dēls Kaspars bijis ilggadējais Latvijas hokeja izlases spēlētājs, kurš to pārstāvējis desmit pasaules čempionātos un trīs olimpiskajās spēlēs. Tieši pēc 2022. gada olimpiādes Daugaviņš paziņoja par karjeras beigām izlasē.

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Kaspara Daugaviņa tēvs Armands strādāja par tehnisko menedžeri Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Rīgas "Dinamo".

Pērn Rīgā notikušajā pasaules čempionātā viņš strādāja organizatoriskajā komitejā un nodrošināja visu nepieciešamo komandu ikdienu vajadzībām.

Atvadīšanās no Armanda Daugaviņa notiks ceturtdien, 9.jūnijā, plkst.13 Rīgas krematorijā. Armanda Daugaviņa ģimene aicina uz atvadīšanos līdzi neņemt vainagus, bet ierasties ar baltiem ziediem.