Skeletonisti Dukuri olimpiskajos treniņbraucienos ārpus labāko trijnieka

© Reuters/Scanpix/Leta

Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri otrdien Pekinas olimpisko spēļu trešajā un ceturtajā treniņbraucienā uzrādīja rezultātus aiz labāko trijnieka.

Trešajā treniņbraucienā Tomass dukurs uzrādīja sesto labāko laiku, bet Martins - septīto. Ātrākais bija mājinieks Veņgans Jaņs, kurš distanci veica vienā minūtē un 0,36 sekundēs. Tomass no līdera atpalika 0,72 sekundes, bet Martins - 0,73 sekundes.

Savukārt ceturtajā treniņbraucienā ātrākais bija Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) pārstāvis Aleksandrs Tretjakovs, kurš finišu sasniedza pēc minūtes un 0,33 sekundēm. Tomass Dukurs uzrādīja piekto labāko rezultātu, atpaliekot 0,48 sekundes, bet Martins bija septītais, Tretjakovam zaudējot 0,53 sekundes.

Vakar pirmajos divos treniņbraucienos Martins ierindojās septītajā un astotajā vietā, bet Tomass sasniedza astoto un devīto labāko rezultātu.

Savukārt sieviešu konkurencē Endija Tērauda otrdien uzrādīja 19.rezultātu gan trešajā, gan ceturtajā treniņbraucienā. Vakar Tērauda bija 16. un 17.ātrākā.

Cīņu par medaļām vīrieši skeletonā uzsāks 10.februārī, bet dāmas - 11.februārī.

Pekinas olimpiskās spēles norisinās no 4. līdz 20.februārim.

Svarīgākais