Trešdiena, 7.jūnijs

redeem Arnis, Gaida

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Sports

F-1 čempions Alonso pēc žokļa operācijas jau izrakstīts no slimnīcas

© PA Wire/PA Images/Scanpix/LETA

Bijušais Pirmās formulas (F-1) čempions Fernando Alonso pēc žokļa operācijas jau izrakstīts no slimnīcas, pirmdien ziņo "Alpine" komanda.

Laikraksts "Gazzetta dello Sport" un raidorganizācija BBC ziņo, ka Alonso ceļa satiksmes negadījumā ar velosipēdu iekļuva pagājušajā ceturtdienā. Sportistu no velosipēda netālu no Itālijas robežas notriecis kāds auto.

Vēlāk Alonso tika nogādāts slimnīcā, kur viņam veica žokļa operāciju.

"Alonso divas diennaktis slimnīcā pavadīja, lai ārsti viņu varētu novērot, bet tagad viņš jau devies mājup," teikts komandas paziņojumā. "Viņš tuvākās dienas veltīs atpūtai, bet vēlāk atsāks treniņus, lai sagatavotos jaunajai sezonai."

Bijušais pasaules čempions Alonso "Alpine" komandai, kas pērn startēja zem "Renault" vārda, pievienojās 2021.gada sezonā, aizstājot austrālieti Danielu Rikjardo, kurš pārcēlies uz "McLaren". Alonso pēdējo reizi F-1 sacīkstēs piedalījās pirms trim gadiem.

Jaunās sezonas sākums Bahreinā paredzēts 28.martā, bet laika posmā no 12. līdz 14.martam komandas veiks testa braucienus.

Alonso šosezon būs otrs vecākais F-1 pilots, lai arī jau sasniedzis 39 gadu vecumu. Divus gadus vecāks ir "Alfa Romeo" pilots Kimi Reikenens no Somijas.

Jau decembrī Alonso Abū Dabī aizvadīja vairākus testus ar savu jauno bolīdu.

Komandā ir palicis francūzis Estebans Okons.

Konstruktoru kausā komanda, kas iepriekšējā sezonā saucās "Renault", 2020.gada sezonā ierindojās piektajā vietā.