\\Sports

Likvidē Latvijas Telpu futbola asociāciju

 
©Publicitātes foto

Pirmdien, 21. septembrī Elektrum Olimpiskā centra telpās risinājās ikgadējais Latvijas Telpu futbola (LTFA) asociācijas kongress.

Kongresā piedalījās 23 no 31 LTFA biedriem, kas padarīja to par lemttiesīgu. Sākotnēji LTFA kongresā bija jānotiek organizācijas prezidenta un valdes locekļu vēlēšanām, taču kongresa ievadā biedri nobalsoju par to, lai dienas kārtībā iekļauj punktu par organizācijas likvidēšanu, kas padarītu ieplānotās vēlēšanas neaktuālas. Jābilst, ka pirms kongresa savas kandidatūras valdes locekļu vēlēšanās atsauca Mārtiņš Grīnfelds, Intars Šleseris, Rinalds Zeps un Imants Babris, bet kongresa gaitā to izdarīja Dmitrijs Zabarovskis.

Gandrīz trīs stundas ilgā kongresā LTFA biedri uzklausīja organizācijas bijušā prezidenta Vadima Ļašenko un esošā izpilddirektora Jāņa Nartiša uzrunas par paveikto un LTFA nākotnes perspektīvām. Lielāko sanāksmes daļu aizņēma biedru, pieaicināto personu un prezidenta amata kandidāta Igora Jāceviča debates.

Pēc debatēm LTFA biedri nobalsoja par organizācijas likvidēšanu - 18 par, 3 pret, 1 atturējās un vēl 1 pameta OSC telpas līdz balsošanai. Līdz ar to tika iegūts nepieciešamais balsu skaits, lai pārtrauktu LTFA pastāvēšanu. Likvidēšanas komisijā biedri ievēlēja Latvijas Futbola federācijas prezidentu Vadimu Ļašenko, LTFA izpilddirektoru Jāni Nartišu un FC "Nikers" vadītāju Zigmundu Dvaronu.

Sākot ar 2020./2021. gada telpu futbola sezonu tiesības organizēt Virslīgas, 1. līgas, Latvijas kausa un jaunatnes turnīrus atgriežas pie Latvijas Futbola federācijas, kas nodarbosies ar sporta veida attīstību un popularizēšanu valstī.