\\Sports

Niršanas laikā traģiski bojā gājis 32 gadus vecs Austrālijas sportists

 
©pexels.com

Trešdien zemūdens makšķerēšanas laikā 32 gadu vecumā dzīvību zaudējis snovbordkrosists Alekss Pallins, ziņo Austrālijas Olimpiskā komiteja.

Kā ziņo Kvīnslendas policija, trešdienas rītā kāds vīrietis peldēja mākslīgā rifā Goldkostā un, visticamāk, zaudēja samaņu. Viņu okeāna dzelmē atrada cits nirējs.

Kvīnslendas neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests atklāja, ka paramediķi centušies atdzīvināt noslīkušo, taču nesekmīgi.

Policija uzsvēra, ka vīrietis nodarbojies ar zemūdens makšķerēšanu un niršanu, taču neesot lietojis skābekļa masku. Viņa nāves apstākļi netiek uzskatīti kā aizdomīgi.

"Šī mums visiem ir ļoti skumja diena. Viņš bija īsts čempions un ar savu harismu kļuva par līderi. Vienmēr bija gatavs attīstīt ziemas sportu Austrālijā, jo bija aizrauts ar to, ko dara. Viņa entuziasms bija lipīgs, un viņa ietekme uz olimpisko sportu ir neizmērojama," stāsta Austrālijas olimpisko spēļu delegācijas vadītājs Aians Česermens.

Pallins piedalījās pēdējās trīs ziemas olimpiskajās spēlēs, 2014.gadā Sočos atklāšanas ceremonijā nesot Austrālijas karogu.

Viņš ir divkārtējs pasaules čempions snovborda krosā, kā arī izcīnījis vienu bronzu. Tāpat austrālietis ir ziemas ekstrēmo spēļu vicečempions.