\\Sports

Bertāns saņem asu komentāru no sporta zāles īpašniekiem Krievijā

 
©Romāns Kokšarovs/F64 Photo Agency

Krievijas kluba "Himki" basketbolists Dairis Bertāns apmainījies "laipnībām" ar Saratovas "Avtodor" klubu par ērtībām Saratovas hallē, ceturtdien ziņo tīmekļa vietne "championat.com".

Vispirms latviešu aizsargs intervijā "Sporta Avīzei" izteicās, ka pēc Eirolīgas spēlēm viņam ir grūti spēlēt Vienotajā līgā.

"Ir diezgan grūti savākties uz tiem mačiem, ja pēc divām grūtām spēlēm Eirolīgā un gara pārlidojuma ierodamies Saratovā, kur sporta zālē ir astoņu grādu temperatūra un ģērbtuvē smird tā, it kā kāds pirms nedēļas tur būtu nomiris," Bertāns teica "Sporta Avīzes" jūnija numura slejās.

"Tāpēc izbraukuma spēles pret šādām komandām parasti sanāca diezgan līdzīgas. Jāņem arī vērā, ka tā komanda taču visu nedēļu gatavojās tieši spēlei pret mums, un papildu motivācija viņiem nebija vajadzīga," piebilst basketbolists.

"Avtodor" nepalika atbildi parādā, piezīmējot, ka kluba veiktā izpēte liecina par to, ka "tā bija tikai smaka no spēlētāja mutes".

2019./2020.gada sezonā Bertāns Eirolīgā savainojumu dēļ spēlēja tikai septiņos mačos. Uz parketa viņš vidēji spēlē pavadīja 17 minūtes, gūstot 4,6 punktus un izdalot partneriem 1,1 rezultatīvu piespēli, kā arī grozu no trīspunktu līnijas apdraudot ar 42,9% precizitāti.

Vienotajā līgā latviešu aizsargs spēlēja 13 spēles un tajās vidēji guva 8,8 punktus un 2,8 reizes rezultatīvi piespēlēja, laukumā pavadot 20 minūtes.

Bertānam līgums ar "Himki" būs spēkā vēl vienu sezonu.