\\Sports

Ar koronavīrusu saslimis arī kāds futbolists Itālijā; viņa vārdu neatklāj

 
©AFP/SCANPIX/LETA

Vārdā nenosauktam Itālijas pēc spēka trešās līgas C sērijas futbolistam pēc gripas simptomiem pirms kārtējās spēles nedēļas nogalē vēlāk konstatēts koronavīruss, ceturtdien ziņoja Itālijas reģionālie masu mediji.

Toskānas kluba "Pianese" futbolists, kura vārds netiek atklāts, pirmdien nodeva analīzes, lai noskaidrotu, vai viņam nav koronavīruss.

Svētdien viņam izbraukumā bija jāspēlē pret Turīnas "Juventus" U-23 komandu, taču iepriekšējā vakarā pirms spēles viņš sajutās slikti, un sākās drudzis.

"Juventus" U-23 komanda savus pretiniekus uzņem Pjemontas pilsētas Alesandrijas Džuzepes Mokagatas vārdā nosauktajā stadionā. Svētdien spēle tajā beidzās ar 1:0 mājinieku uzvaru.

Toskānas reģiona pārstāvji ziņoja, ka futbolists, kurš ceturtdien ievietots izolētai aprūpei Sjēnas Skotu slimnīcā, jutās labi. "Planese" bāze atrodas netālajā Pjankastanjajo pilsētā.

Tiek ziņots, ka arī vienam no saslimušā futbolista komandasbiedriem konstatēti līdzīgi simptomi, un ārsti sākuši viņu norobežot no pārējiem.

C sērijas spēļu rīkotāja "The Lega Pro" jau atcēla dažus devītās kārtas mačus, kas bija paredzēti trešdien un ceturtdien, kā arī samazināja nākamās kārtas spēļu skaitu, kuras paredzēts aizvadīt svētdien un pirmdien.

Tāpat sestdien un svētdien bez skatītāju klātbūtnes paredzēts aizvadīt četras A sērijas spēles Ziemeļitālijā. Par to, vai skatītāji tiks ielaisti stadionā svētdienas līderu cīņā starp "Juventus" un Milānas "Inter", vēl tiks lemts. Arī četras B sērijas spēles nedēļas nogalē tiks aizvadītas tukšu tribīņu priekšā.

Sešas dienas pēc pirmā ziņojuma par koronavīrusu Venēcijā Itālijā jau konstatēti 520 saslimšanas gadījumi un četri nāves gadījumi no Ķīnā izcēlušās sērgas. Lielākoties vīruss skāris Itālijas ziemeļu reģionus - Lombardiju un Venēciju.