\\Sports

Nenokavē! Sāk pārdot biļetes uz vienīgajām šīs sezonas hokeja izlases pārbaudes spēlēm

 
©Romāns Kokšarovs/F64 Photo Agency

No otrdienas "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās un internetā sākusies biļešu pārdošana uz vienīgajām šīs sezonas Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm "Arēnā Rīga", informē Latvijas Hokeja federācija.

Boba Hārtlija vadītā izlase šajā sezonā aizvadīs tikai divas spēles savu skatītāju priekšā. "Euro Hockey Challenge" ietvaros Latvijas hokejisti 30.aprīlī un 1.maijā spēkosies pret Šveices valstsvienību.

Šveices izlase savā pašmāju turnīrā Latvijas komandai būs pretiniekos arī šā gada pasaules čempionātā maijā.

"Nav šaubu, hokejs ir Latvijas nacionālais sporta veids, tāpēc lepojamies, ka BITE jau trešo gadu var būt kopā ar Latvijas hokeja izlasi tās sasniegumos. Kas reiz baudījis hokeju klātienē, tas piekritīs - tas ir tā vērts, tāpēc aicinu apmeklēt "Euro Hockey Challenge" - vienīgās divas spēles, kurās mūsējie par uzvaru cīnīsies mājās," LHF citē BITE vadītāja Kaspara Bula teikto.

Atkarībā no sektora "Arēnā Rīga" vienas biļetes cena uz šīm spēlēm būs sākot no desmit eiro. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti varēs iegādāties ar 50%. Invalīdiem ratiņkrēslos ieeja brīva, bet pavadonim biļete ar 50% atlaidi.