\\Sports

Porziņģis noskatās, kā Makgregors jau pirmajā minūtē uzvar Sironi

 
©AFP/Scanpix/LETA

Jauktās cīņu mākslas (MMA) zvaigzne Konors Makgregors sestdien Lasvegasā UFC cīņā pārspēja Donaldu Sironi jeb "Kovboju".

Makgregors jau cīņas ievadā pārsita Sironem degunu, bet pēc 20 sekundēm pretinieks jau atradās oktagona stūrī. Vēl 20 sekundes vēlāk pēc Makgregora vairākiem sitieniem cīņa tika pārtraukta un īrs pasludināts par tās uzvarētāju.

Cīņu klātienē noraudzījās arī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas "Mavericks" latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis, kurš ir Makgregora fans.

Makgregoram šī bija tikai trešā cīņa svara kategorijā līdz 77 kilogramiem. 2016.gadā viņš šajā svara kategorijā divreiz spēkojās ar Neitu Diazu, kurš pirmajā cīņā viņu uzveica ar sāpju paņēmienu, bet otrajā īrs revanšējās.

Īrijas sportists UFC ringā jeb oktagonā nebija kāpis kopš pērnā gada oktobra, kad vieglā svara kategorijā viņš piekāpās neuzvarētajam Krievijas atlētam Habibam Nurmagomedovam. Savukārt pēdējo uzvaru viņš svinēja 2016.gada novembrī, kad nokautēja Ediju Alvaresu.

Bijušais čempions svara kategorijās līdz 65 un līdz 70 kilogramiem, UFC pēdējo trīs gadu laikā bija aizvadījis tikai vienu cīņu. Makgregors kopš tā laika interneta plašumos parādījies vien ar skandāliem, jo aprīlī viņš atzina savu vainu fiziskā nodarījumā - sportists kādā bārā iesita pa seju citam apmeklētājam.

Makgregors UFC uzvarējis 22 cīņas, bet četrās piedzīvojis neveiksmi, kamēr viņa pretinieks ir čempionāta rekordists gūtajās uzvarās (23) un nokautos (16). "Kovbojs" iepriekš bija titula cīņas pretendents vieglajā svarā, bet no 2016. līdz 2019.gadam viņš aizvadīja cīņas svara kategorijā no 63,6 līdz 66,7 kilogramiem.

"Kovbojs" iepriekšējo cīņu aizvadīja septembrī, kad piedzīvoja zaudējumu Džastinam Geidži.