Latvijas vieglatlētiem pieticīgi rezultāti Eiropas čempionātā krosā

© Romāns Kokšarovs/F64 Photo Agency

Latvijas vieglatlēti svētdien Portugālē uzrādīja pieticīgus rezultātus Eiropas čempionātā krosā.

Vīru konkurencē 10 225 metru distancē Dmitrijs Serjogins ieņēma 58.vietu, Reinis Hartmanis bija sešas pozīcijas zemāk, Edgars Šumskis finišēja 76., bet Jānis Viškers bija 78.vietā 82 skrējēju konkurencē.

Jauktajā stafetē 4x1500 metru distancē Latvija, kuras sastāvā bija Agata Strausa, Līga Velvere, Uģis Jocis un Jānis Razgalis, palika pēdējā vietā 12 komandu konkurencē.

Tikmēr U-23 grupā vīriem 8225 metru distancē Artūrs Niklāvs Medveds bija 66.vietā no 81 finišējušā sportista, bet Andrejs Bānis izstājās.

U-20 grupā 6225 metros no pašmāju sportistiem labāko rezultātu sasniedza Rojs Puks, kurš bija 71., Santis Setkovskis ieņēma 94.vietu, Arsēnijs Kadiševs ierindojās 97.pozīcijā, bet Edgars Pastors bija pēdējais starp 99 skrējējiem.

Juniorēm U-20 grupā 4225 metru distancē Anna Marija Petrakova ieņēma 91.vietu, apsteidzot divas konkurentes.